gerichte4you.com internet sitesini kullanmadan önce lütfen şartları dikkatli şekilde okuyunuz. Çünkü siteyi kullanan tüm ziyaretçiler bu şartları tümüyle kabul etmiş sayılır ve kurallara uyması istenir. Şartlar uymak istemeyen değerli ziyaretçilerimiz ise siteden çıkış yapabilir. Bu metinde yer alan “Ziyaretçi” terimi siteye giriş yapan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi kapsamaktadır. “gerichte4you.com” ise ziyaret ettiğiniz https://gerichte4you.com internet sitesini kapsamaktadır.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Koşulları sayfalarında bulunan maddelerde, site yönetimi tarafından hiçbir sebep göstermeden kısmi veya tamamen tek taraflı değişiklik yapılabilir. Ziyaretçiler bu şartları kayıtsız olarak onaylamış sayılacaktır.

  • Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı şekilde yorum yazmak, paylaşım yapmak veya resim koymak yasaktır. Gerekli görülen durumlarda Türkiye Cumhuriyeti Yetkili Makamları ile bilgi paylaşımı yapılabilmektedir.
  • gerichte4you.com sitesinde bulunan tüm içeriklere yapılan yorumlar ziyaretçinin kendi sorumluluğundadır. Gerekli görüldüğü taktirde bu yorumlarda sansürlemeye gidilebilir veya silinebilir. Kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyenatlardan dolayı ortaya çıkabilecek tüm yasal sorumluluklardan ziyaretçi sorumludur.
  • gerichte4you.com çalışanları yeni gelişme ve olayları yakından takip etmektedir. İçeriklerde güncelleme işlemleri yapılmaktadır. Sitede bulunan materyalin son hali geçerli sayılmaktadır.
  • Ziyaretçiler, gerichte4you.com sitesini kullanırken telif hakkı olan içerik yasalarını, üçüncü kişilerin yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu ihlallerin sonucunda ortaya çıkacak hukuki ve cezai sorumluluklar kabul edilmemektedir. Bu ihlallerden doğacak tüm sorumluluk “ZİYARETÇİYE” aittir.
  • Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.
  • Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Bursa mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

Sitemizde engellemeye çalıştığımız ve yer almasını istemediğimiz içerik ve davranışlar;

  • Zararlı alışkanlıkları özendiren içerikler: Satışı tamamen yasak olan veya reçeteye bağlı satılan her türlü uyuşturucu madde kapsamına giren ve/veya bağımlılık yaptığı bilinen maddelerin tanıtımı, pazarlanması, özendirmesi ve tavsiyesini içeren tüm içerikler uyarı gerçekleştirilmeksizin silinecektir. Gerekli görülmesi durumda siteye giriş gerçekleştirmemesi için IP adresi yasaklı listeye alınacaktır.
  • Aşırı şiddet: Şiddetin sadece insanlığa değil tüm canlılara zarar verdiğini düşünüyoruz. Bizim hoşgörülü bir toplum ortaya çıksın isteğimiz olmasına rağmen “BİR CANLIYA” acı çektirilmesi hoşgörü sınırlarımızı aşmaktadır. Gerekli görülmesi durumda siteye giriş gerçekleştirmemesi için IP adresi yasaklı listeye alınacaktır.
  • İçerik, resim ve görüntü yayınlama şartları: Türkiye Cumhuriyeti tarafından görüntü alınmasına izin verilmeyen, fotoğraf çekme yasağı olan askeri ve diğer resmi alan, araç, kurum ve kuruluşlara ait görüntü, resim, içerik ve yorumlar uyarı yapılmaksızın silinecektir. Gerekli görülmesi durumda siteye giriş gerçekleştirmemesi için IP adresi yasaklı listeye alınacaktır.
  • Yasalara aykırı içerik: Yasanın suç saydığı fiilleri öven, suça özendiren, ticari olarak haksız rekabete neden olan, illegal bilgisayar yazılımı tanıtan tüm içerikler de hiçbir uyarı olmaksızın silinecektir. Gerekli görülmesi durumda siteye giriş gerçekleştirmemesi için IP adresi yasaklı listeye alınacaktır.

Sizin olduğu için kaldırılmasını veya sitede bulunmasının sakıncalı olduğunu düşündüğünüz içerik, resim ve dosyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-Posta ile iletişime geçmek için lütfen sadece info@gerichte4you.com adresini kullanın.

YASAL SORUMLULUK

İşbu Sözleşmeyi kabul etmekle birlikte gerçek kişi Kullanıcılar 18 yaşından büyük olduğunu ve sözleşme yapmak için gereken fiil ehliyetine sahip olduğunu, tüzel kişi Kullanıcılar ise, bu sözleşmenin yetkili kişiler tarafından kabul edildiğini ve tüzel kişi için bağlayıcı olduğunu kabul ve beyan ederler. Ayrıca Kullanıcı, sözleşmeyi kabul ederek siteye giriş yapmaya yetkili olduğunu, sitede sağlanan hizmetlerin kullanımında ve siteye girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiğini gayrikabilirücu kabul, beyan ve taahhüt eder.

İşbu sözleşme ile üyeler, siteye ekledikleri içeriklerin, yorumların ve videoların gerichte4you.com tarafından kullanılmasını ve gerichte4you.com internet sitesinin bu videoları üçüncü mecra/kişilere çoğaltma, yayma, temsil ve işaret/ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletimi amacıyla alt lisans verme hakkına sahip olmasını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kişisel kullanım dışında veya ticari amaçlı olarak herhangi bir gerichte4you.com internet sitesine ait içeriği, gerichte4you.com internet sitesinin yazılı onayı olmaksızın kullanma, çoğaltma, modifiye etme, dağıtma, depolama/saklama yasaktır.

Üye, siteye girmek ve bağlanmak için gerekli ekipman veya yardımcı servisleri edinmekten ve bunları korumaktan sorumludur. Üye, servislerin kullanımı için gerekli, modemler, bilgisayar donanımı, yazılım, uzun ya da kısa mesafe telefon servisleri, herhangi bir sınırlama olmadan, bilimum gerekli cihaz ve ekipmanı bulundurmakla yükümlüdür. Kullanıcı bu gibi ekipmanların veya yardımcı servislerin, ‘Servis’lerle uyumlu olması güvencesinden sorumludur.

Bazı hallerde devlet, kişileri ya da kuruluşları, sizin hakkınızda bilgi ifşaatına icbar edebilir. gerichte4you.com uygun gördüğü takdirde, bu gibi hallerde, sizin yetki vermenize gerek kalmadan bu talebi yerine getirecektir. gerichte4you.com, mevcut veya muhtemel bir hukuk davasında, gerçeğe erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla,

, mevcut veya muhtemel bir hukuk davasında, gerçeğe erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla,

(a) eğer gerekli görürse,

(b) böyle açıklamaların kendisinin potansiyel mükellefiyetini hafifleteceğine inanırsa veya

(c) kendi haklarını korumak için

bazı kişisel bilgilerinizi paylaşmayı uygun görebilir.

Sitedeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve sitede yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir şekilde, açık ya da zımni olarak garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Site dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan İçeriklerden dolayı gerichte4you.com internet sitesinin, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, gerichte4you.com internet sitesinin çalışanlarının ve yöneticilerinin sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü, bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. gerichte4you.com, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve İçeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

gerichte4you.com, Site dâhilinde sunulan hizmetleri, tasarımı ve site içeriğini her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. Sunulan hizmetler, hiçbir şekilde Kullanıcılara kazanılmış hak tahsis etmez.

gerichte4you.com, sitede sunduğu hizmetler kapsamında belirli bir amaca uygunluk, kesintisiz devamlılık, güncelleme, işlevsellik, doğruluk, hatasızlık dahil, açık ya da zımni hiçbir garanti vermemektedir. gerichte4you.com, gerekli gördüğü zamanlarda hizmetleri geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Hizmetlerin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı gerichte4you.com internet sitesinin Kullanıcılara karşı herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcı, siteyi kullanarak, işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.,

Bu Kullanıcı Sözleşmesi, zaman içinde gerichte4you.com tarafından güncellenebilir. Kullanıcılar, siteye her giriş yaptığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.